Honza Roušar

Máte rádi české písničky? Jste tu správně. Na stránce písničkáře, kytaristy, zpěváka i skvělého imitátora hlasů. To je Honza Roušar.

Zpívající imitátor, který výjimečně dobře napodobuje Karla Gotta, Karla Zicha, Richarda Müllera, Tomáše Kluse, Mekyho Žbirku, Luise Armstronga, Elvise Presleyho a mnoho dalších.

Je jednatelem v hudební a event agentuře Živý Jukebox, kde má na starosti zajištění programu na firemní večírky, svatby, plesy, ale také organizuje pravidelnou hudební produkci pro hotely, restaurace, kavárny, vinárny, lodě a obchodní centra.

Jeho autorské písně můžete znát z jeho vlastních koncertů, ale také od populárních osobností české hudební scény. V rodné Příbrami zabodoval už v roce 1997 s autorskou písní na finále Porty v kategorii do 18 let a svou první studiovou nahrávku pořídil ve studiu „Jumbo“ u Jaroslava Samsona Lenka. V příbramském divadle byl k vidění například ve hrách „Filozofská historie“ a „Dalskabáty, hříšná ves“.

Po přestěhování do Prahy hrál a zpíval v lyrikálu „Kudykam“ od Petra Hapky a Michala Horáčka. Souběžně s tím pokračoval ve skládání vlastních autorských písní na texty od Libora Jeníka, Aleše Nováka či Jarmily Moosové a Honzovo první autorské CD „Točí se to dokola“ na sebe nenechalo dlouho čekat a vyšlo v roce 2010.

Honzovy písně zpívá Ondřej Ruml, Ruda z Ostravy, Petra Hřebíčková, Ivana Korolová, Hana Seidlová, Hana Robinson, Naďa Válová a další. Na jeho desce „Hemofilická“ už jsou mezi textaři také Ester Kočičková a Miloň Čepelka.

Za zmínku také stojí, že Živý Jukebox je partnerem „Kuřete“ (nadace Pomozte dětem), pro kterou Honza Roušar a Václav Tobrman napsali píseň „Kuřecí song“. Více na webových stránkách www.zivyjukebox.cz nebo www.pomoztedetem.cz

Účinkuje v projektech:
Živý Jukebox (kapela napříč hudebními žánry)
Elvis from Prague (sólo nebo s kapelou)
Písně nejen z první republiky (pásmo zejména pro seniory ve spolupráci s Gabrielou Vermelho)
Honza Roušar a pohádková kytara (pásmo pro děti)
Projekt HR HR (koncert autorských písní Honzy Roušara a Hany Robinson)

Více o Honzově autorské tvorbě se dozvíte na webových stránkách www.honzarousar.cz

Další fotografie

Napište nám

14 + 10 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.