Honza Roušar | pohádková kytara | Živý Jukebox dětem | autorské písně

Honza Roušar  - pohádková kytara  - Živý Jukebox dětem  - autorské písně

Pohádková kytara

Písničkář, zpívající imitátor a impresário naší agentury Honza Roušar účinkuje v sólových projektech jako jsou „Pohádková kytara – živé dětské karaoke“, „kytarista k táboráku“ nebo jako „DJ Honzík“, ale také v duu s kolegou pianistou Václavem Tobrmanem v programu „Živý Jukebox dětem“.


Živý Jukebox dětem

  • Honza Roušar a Václav Tobrman (Živé dětské karaoke s Živým Jukeboxem)
    Živý Jukebox hraje dětem při nejrůznějších příležitostech na území celé České republiky. Díváte se na videozáznam z narozeninové párty bezprahového Klubu 17 v pražských Řepích, pro který hrajeme pravidelně již několik let. Tento typ akcí jsme si velmi oblíbili. Našim cílem je zapojit děti do „hry“. Umožníme jim zazpívat jejich oblíbenou písničku do mikrofonu a s živou doprovodnou kapelou a zároveň je v jejich zpěvu tím svým podpoříme, pokud to bude vhodné. Víme, že je to mnohdy pro děti vůbec poprvé, kdy veřejně vystoupí před svými rodiči a kamarády a my jsme rádi, že jim můžeme vstřícností a pozitivitou dodat odvahu.
  • Živé dětské karaoke se hodí všude, kde se to dětmi jenom hemží. Ať už sháníte vhodný hudební program pro mateřskou nebo základní školu, případně pokud pořádáte soukromou oslavu, svatbu, dětskou narozeninovou párty, firemní akci pro zaměstnance s rodinami nebo například městskou slavnost, Živý Jukebox bude vždy skvělou volbou.

Autorské písně

  • Na třetím videu vidíte záznam koncertu – autorskou píseň s názvem „Pohádková kytara“ (text Václav Tobrman a hudba Honza Roušar), kterou nastudoval Albeřský dětský sbor „Torzíčko“ pod vedením Zuzky Celerýnové. Nahráno v kostele Nejsvětější Trojice v Klášteře u Nové Bystřice roce 2018.

 

hrajeme-detem.cz

Napište nám

15 + 7 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.