HIGHLIGHT

HIGHLIGHT

…místo, kde se rodí nezapomenutelné zážitky a vzpomínky. Naše cesta začala před 20lety s láskou k Folklore Garden a snem o vytvoření jedinečného prostoru, který by dokázal spojit tradiční hodnoty s moderním designem. Jsme mladý kolektiv nadšenců, kteří se rozhodli své inovativní a kreativní myšlení uplatnit ve světě eventů, oslav a jedinečných akcích.

Představte si to: místo, kde se setkává stylový design a jedinečná atmosféra, pro stovky hostů a možnosti uspořádání jsou téměř neomezené.
To je HIGHLIGHT – perfektní volba pro firemní akce, divadelní představení, galavečery, večírky, svatby či oslavy narozenin.

Co nás odlišuje od konkurence? Kromě našeho unikátního prostoru a dlouholetých zkušeností v oboru, je to hlavně náš přístup. Jsme flexibilní, přátelští, spolehliví a plni nápadů. U každého zákazníka si dáváme záležet na maximální spokojenosti a nebojíme se přijít s netradičními řešeními.

Tak proč si vybrat právě nás? Protože HIGHLIGHT je místem, kde se vaše sny stávají skutečností. Místem, které dokonale pochopilo, že každý event či oslava je jedinečným příběhem, který si zaslouží být vyprávěn s láskou a nasazením. HIGHLIGHT je totiž místem, kam se budete chtít vrátit.

Další fotografie

Napište nám

5 + 8 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.