Smyčcový kvartet Gadrew Way

Gadrew Way je český smyčcový kvartet, který tvoří Gabriela Vermelho, Ludmila Budínská, Helena Vovsová a Adriana Voráčková. Všechny členky mají klasické hudební vzdělání a praxi, svou pozornost však věnují i autorské tvorbě a tradiční hudbě různých národů, především židovské muzice, argentinskému tangu či české lidové písni.

 

Proč Gadrew Way promění vaši akci v jedinečný zážitek?

  • Bohaté hudební zkušenosti po boku hvězd: Při svých koncertních turné po Evropě, Asii, Austrálii či jižní Americe si členky zahrály s hvězdami jako je například Sting, George Michael, Itzhak Perlman, Schlomo Mintz, Mischa Maisky, Andrea Bocelli, Plácido Domingo, James Morrison, Libor Pešek, Karel Gott či Hana Hegerová.
  • Stylově neohraničený repertoár: Gadrew Way vám zahrají různé styly, vždy však virtuózně, s chutí a drivem.
  • Je libo klasiku nebo překvapení? Z klasického smyčcového kvarteta se Gadrew Way dokáží proměnit v alternativněji znějící seskupení, kdy Gabriela Vermelho překvapí nejen svou pěveckou multifunkčností, ale též občasnou hrou na pětistrunný kvinton.

Hvězdy koncertních pódií

Smyčcové kvarteto Gadrew Way během krátké doby vystoupilo na mnoha významných festivalech a koncertních pódiích, jako jsou např. Mezinárodní hudební festival Prague Proms, Mezinárodní hudební festival Karla Ditterse z Dittersdorfu. Uskupení pravidelně koncertuje v pražském klubu Jazz Dock. Již druhým rokem byly dámy hostem vánočního turné skupiny Čechomor a na jednom z koncertů v Národním divadle také vzniklo DVD a CD.

Gadrew Way – členky

Uskupení tvoří tyto výjimečné muzikantky:

Další fotografie

Napište nám

2 + 5 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.