Gabriela Vermelho a Honza Roušar – Písně nejen z první republiky

Gabriela Vermelho a Honza Roušar - Písně nejen z první republiky - zivyjukebox.cz

Pásmo Písně nejen z první republiky

Pásmo s názvem Písně nejen z první republiky vás zavede do časů, kdy na stříbrném plátně Oldřich Nový podmanivě zpíval Adině Mandlové, a z gramofonu se ozývaly silné hlasy jazzových legend Elly Fitzgerald či Louise Armstronga. Slavné hity vám přináší pěvecké duo Gabriela Vermelho a Honza Roušar, kteří svůj hodinový koncert doprovázejí houslemi či kvintonem a kytarou.

 

Proč Písně nejen z první republiky zazáří na vaší akci

  • Zavzpomínejte si u českých i zahraničních hitů: V repertoáru naleznete písně Oldřicha Nového, Karla Hály, Inky Zemánkové, Louise Armstronga, Elly Fitzgerald, Franka Sinatry, Elvise Presleyho a mnoha dalších hudebních legend.
  • Skvělý program pro seniory: Písně nejen z první republiky jsou velice oblíbené zejména u dříve narozeného publika, proto slaví úspěchy v domovech seniorů, stacionářích anebo při akcích určených pro seniory pořádaných městskými částmi či kulturními centry.
  • Zpestření tematického večírku: Ať už se jedná o firemní akci či soukromou párty, stylizace do 20. a 30 let minulého století je stále více populární! Vsaďte i vy na tematiku „První republika“, oblékněte noblesní róby a nechte se unášet v rytmu tehdejších evergreenů, které dokonale navodí atmosféru!

Hudební zážitek na vysoké úrovni

Honza Roušar i Gabriela Vermelho jsou profesionální hudebníci, kteří se na pódiích pohybují již dlouhé roky. Zahrají a zazpívají Písně nejen z první republiky i na vaší akci…

Kdo je Gabriela Vermelho

Gabriela Vermelho je zpěvačka, hráčka na housle a kvinton, herečka, držitelka ceny Alfréda Radoka v kategorii Talent roku. Studovala konzervatoř P. J. Vejvanovského v Kroměříži a Ostravskou univerzitu, spolupracovala s Orchestrem Gustava Broma i se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu. Zároveň je také členkou českého smyčcového kvartetu Gadrew Way.

Kdo je Honza Roušar

Honza Roušar je písničkář, kytarista, zpěvák, imitátor, jednatel v hudební a event agentuře Živý Jukebox i autor mnoha písní. Honzovy skladby zpívá Ondřej Ruml, Ruda z Ostravy, Petra Hřebíčková, Ivana Korolová, Hana Seidlová, Hana Robinson, Naďa Válová a další. Na jeho desce „Hemofilická“ jsou mezi textaři také Ester Kočičková a Miloň Čepelka. Účinkuje také v párty kapele Živý Jukebox a vystupuje jako imitátor krále rock ‘n’ rollu Elvis from Prague.

Písně nejen z první republiky

Napište nám

10 + 3 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.