Gabriela Fritschová

Milan Dufek a Romana Motlová

Zpěvačka Gabriela Fritschová

Gabriela Fritschová je zpěvačka, která dokáže zazářit v mnoha žánrech. Svým hlasem omámí diváky při sólových šansonových recitálech, vystupuje ve známých muzikálech i s revivalovou kapelou ABBAcz, ale umí zaujmout také dětské publikum v hudební dvojici Gábina a Katka s autorskými písničkami.

 

Proč Gabriela Fritschová zazáří i na vaší akci

    • Hvězda šansonových recitálů: Nejen jedinečný hlas, ale i emotivní a kultivovaný projev činí z šansonových recitálů Gabriely Fritschové nezapomenutelný zážitek. Jedná se o ideální program pro hudební kluby, různé akce, ale například také jako program pro seniory.
    • Baví i děti: Hudební duo Gábina a Katka společně zpívá, tancuje, skládá písničky a hraje pohádky pro děti. Mají za sebou téměř 3000 hudebních představení pro malé posluchače na venkovních koncertech, v kulturních centrech i v mateřských a základních školách. Vydaly spolu dvě CD vlastních autorských písniček pro děti.
    • Hity od legendární ABBY: S kapelou ABBAcz zpívá Gabriela známé melodie slavné skandinávské kapely. Díky hudbě, originálním kostýmům a choreografii umí vytvořit jedinečnou show!

Kdo je Gabriela Fritschová

Gábina vystudovala gymnázium a Státní konzervatoř v Praze. Po zdárném absolutoriu v oboru pop zpěv získala angažmá v pražských muzikálech Evita, Galileo, Starci na chmelu a Hello Dolly. V Plzeňském komorním divadle hrála v inscenacích Pytlákova schovanka a Mechanický pomeranč. Společně koncertuje také se sólistkou Národního divadla Olgou Jelínkovou. „Ve volném čase se věnuji vaření a své rodině. Čtu knížky a miluji impresionistické obrazy. Ráda řídím auto. Mám najeto tolik kilometrů, že jsem objela už celou planetu,“ prozradila na sebe Gabriela Fritschová.

 

Napište nám

2 + 4 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.