Fortel Smíchov

Restaurace Fortel Smíchov

Fortel Smíchov je jedinečná restaurace, která zaujme návštěvníky výjimečným designem, moderní světovou gastronomií, výbornými alko i nealko drinky, kvalitně ošetřenými pivy Staropramen a zejména živou atmosférou, ke které přispívá i hudební produkce hudebníků a DJs od agentury Živý Jukebox. Poznejte ideální prostor, kde najdete 200 míst k sezení, a můžete zde uspořádat večírek, firemní akci, anebo zkrátka strávit příjemné chvíle s přáteli.

 

Proč si vybrat Fortel Smíchov

  • Tradiční gastronomie v netradičním podání: Ochutnejte českou klasiku připravenou na X-Oven grilu a servírovanou formou „TO SHARE“, tedy tak, že můžete jídlo sdílet s přáteli. V menu nechybí ani pestrá nabídka malých jídel k pivu Tapas – vybrat si můžete české delikatesy v překvapivém pojetí i bestsellery ze středomoří, to vše s tónem vyhledávaných asijských chutí.
  • Pivo, co má říz: Perfektně ošetřený výčep nabízí 8 druhů točeného piva v čele s tankovou Staropramen Jedenáctkou.
  • Za doprovodu hudby chutná nejlépe: Vychutnejte si nejen jídlo, ale i příjemné tóny saxofonu Veroniky Sax nebo dalších hudebních nástrojů, zpěv či produkci DJs. Užijte si páteční večery s živou hudbou ve Fortel Smíchov!
Fortel Smíchov - zivyjukebox.cz - logo

Z bývalého kina vznikl podnik s neobyčejnou atmosférou

Budova, ve které se v záři 2020 otevřela restaurace Fortel, byla postavena již v roce 1914. Původně v ní bylo kino Maják a poslední film se v něm promítal v roce 1991. Prostor byl nově zrekonstruován a doplněn výzdobou od umělce Davida Strausse, který místu vtiskl punc jedinečnosti.

Na unikátním místě s neobyčejnou atmosférou vzniká den co den široká paleta lahodných pokrmů, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Recepty šéfkuchař Pavel se svým týmem vyladil do posledního detailu, aby každé sousto bylo zážitkem plným bohatých chutí a vůní.

Ať už plánujete firemní večírek, event, oslavu či jinou událost, podnik Fortel na pražském Smíchově je to pravé místo pro sdílení zážitků s kolegy, klienty i přáteli.

Další fotografie

Napište nám

15 + 7 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.