Folklor Trio, to jsou muzikanti ostřílení a zkušení z různých kapel i hudebních žánrů.
Lidové písničky mají ale všichni hodně pod kůží, milují je a znají jich opravdu hodně. Dalo by se říci, že v rámci jakéhokoli vystoupení nekonečně.

Hrají písničky české, moravské, slovenské, cikánské i staropražské. Hrají je něžně i divoce, s velkým srdcem, zemitě a neokázale. Mají výborný kontakt s publikem a svou hudbou rozdávají radost.
Muzikanti z Folklor tria hrají velmi rádi i na přání posluchačů. A málokteré přání je zaskočí. Obrovskou výhodou je, že se nespecializují na žádnou konkrétní folklorní oblast, ale že znají a zahrají písničky prakticky odkudkoli.

Díky skvělé atmosféře, kterou tito muzikanti vytvářejí, se s nimi posluchači nebojí zazpívat ani zatancovat. A často zjišťují, že spousty písniček měli někde v paměti zasutých a znovu je objevili.
Folklor Trio existuje od roku 2015, kdy se dali dohromady Petr Samšuk (akordeon, zpěv) s Petrem Zelenohorským (kontrabas, zpěv) a houslistou Honzou Perglem, který je nevyčerpatelnou studnicí hlavně českých lidových písní.

Folklor trio se pravidelně a s úspěchem uplatňuje tam, kde má společnost ráda lidové písničky. Odehráli již řadu svateb, oslav narozenin apod. V případě zájmu je možné objednat i sólové vystoupení Petra Samšuka na akordeon, případně v duu s kontrabasem. Cena za vystoupení je tak velmi variabilní.

Pokud chcete mít na své akci muziku v lidovém tónu, Folklor Trio rozhodně nezklame.

Další fotografie

Napište nám

6 + 11 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.