Smyčcové trio Eterea

Eterea je elektronické smyčcové trio, které vám zahraje hudební díla různých žánrů od Antonia Vivaldiho po Billie Eilish v neotřelých aranžích. Členkami uskupení jsou zkušené hudebnice Barbora Vychodilová, Viktoria Englberth a Veronika Linhartová.


Proč trio Eterea promění vaši akci v jedinečný zážitek?

  • Vyberte si z několika originálních vystoupení variantu, která sedí ke stylu vaší akce: Luxusní Eterea (současné i klasické hity v neotřelých aranžích), Roztančená Eterea (energická show s tancem), Klasická Eterea (nejznámější skladby klasického repertoáru v akutisckém podání) nebo Rocková Eterea (uvolněná show v rockovém hávu s živou doprovodnou kapelou).
  • Členky mají bohaté pódiové zkušenosti: Doprovázely přední české i zahraniční umělce.
  • Hudba okořeněná tancem: S Etereou mohou vystupovat také tanečníci Mikaela Macháčková a Mirek Kosík.

Eterea: Tři rozdílné ženy, kterým to perfektně ladí!

OHEŇ představuje temperament, ZEMĚ sehranost, VODA plynulost a VZDUCH lehkost. „Eterea“ je italský výraz pro éterický nebo éter – jako pátý element sjednocuje a obsahuje rozdílné živly. Proto členky elektronického smyčcového tria zvolily právě tento název. Jsou každá jiná, mají různý přístup k hudbě, ale všechny jsou skvělé muzikantky, vzájemně si rozumí, doplňují se a tvoří perfektní celek.

  • BARBORA VYCHODILOVÁ: Vystudovala hru na violoncello na konzervatoři v Pardubicích, dále pokračovala na Ježkovu konzervatoř. Je členkou Filharmonie Hradec Králové. Doprovázela Michaela Bublého, Josého Carerase, Janka Ledeckého, Daniela Hůlku, Tatabojs, kapelu Krayson a další.
  • VIKTORIA ENGLBERTH: Vystudovala hru na housle na Pražské konzervatoři, pokračovala na HAMU. Byla součástí koncertu Leoše Mareše v O2 aréně, doprovázela na pódiích Andreu Bocelliho, Plácida Dominga, Uli Rotha ze skupiny Scorpions, Daru Rolins, Davida Kollera…
  • VERONIKA LINHARTOVÁ: Vystudovala hru na housle na Pražské konzervatoři. Dlouhá léta se realizovala v postfolkovém duu 27. Podílí se i na řadě nahrávek: Aidkid, Petr Nikl, Zvíře jménem podzim, hudba k představením Cirku La Putyka, uskupení 5 Out Loud.

Úspěšné akce s Eterea trio

Napište nám

8 + 10 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.