Elvis a Marilyn

Elvis a Marilyn

Originální duo Elvis a Marilyn

Elvis a Marilyn si spolu bohužel nikdy nezazpívali – až do teď! Honza Roušar jako Elvis Presley a Barbora Šampalíková jako Marilyn Monroe představují unikátní hudební spojení těchto největších sexuálních symbolů dvacátého století. Tato dvojice může být vrcholem každé vaší párty.

Proč Elvis a Marilyn promění vaši akci v jedinečný zážitek?

  • Originální spojení legend: Uslyšíte evergreeny z repertoáru krále rock-and-rollu i platinové femme fatale a také společné duety, které nikde jinde nezažijete.
  • Skvělé hudební výkony a dokonalá podoba: Honza Roušar i Barbora Šampalíková jsou profíci, kteří se na pódiu pohybují už mnoho let. Oba navíc jako by slavným hvězdám z oka vypadli!
  • Získáte nezapomenutelné fotografie: Po vystoupení se s vámi stylově oblečení umělci samozřejmě také vyfotí v našem fotokoutku a iluze připomenutí si zlatého věku showbyznysu bude dokonalá.

 

Zpěvačka Barbora Šampalíková

Zpěvačka, šansoniérka a herečka Barbora Šampalíková se narodila v Praze v roce 1996. Po absolvování Pražské konzervatoře se její kariera začala slibně rozvíjet a prošla mnoha divadelními soubory, ke kterým v současné době patří hlavně divadlo Semafor a Hudební divadlo Karlín. Nyní působí jako zpěvačka orchestru Karla Vlacha, v Septet plus Dalibora Kaprase a kapele Živý Jukebox, v duu s Iby Popem nebo s Václavem Tobrmanem v projektu „Šansony 21. století“.

Honza Roušar: Elvis from Prague

Písničkář, kytarista a zpívající imitátor Honza Roušar je známý především jako frontman kapely Živý Jukebox a principál naší agentury. Jedinou postavou, kterou dělá celou 1:1, je Elvis from Prague. Nejen, že v kostýmu, paruce, brýlích a s kytarou v ruce vypadá jako král rock-and-rollu, ale také zpívá v originálních tóninách Elvise Presleyho. Jako Elvis z Prahy je ozdobou akcí i gala-večerů v České republice i v zahraničí a na svá vystoupení má mnoho pozitivních ohlasů.

Živý Jukebox – Vyberte si, co vás baví!

Napište nám

1 + 8 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.