Duo MY2

Duo MY2

Pěvecké duo MY2

Duo MY2 je dvojice operních pěvkyň Lucie Juránkové a Magdy Vitkové, které se už v roce 2017 spojily, aby vytvořily unikátní projekt „Dance opera“. Tento jedinečný styl je tvořen z nejznámějších světových árií, převedených do taneční podoby. Přináší tak neotřelé hudební zpestření i na vaši akci, večírek či firemní event.

 

Proč duo MY2 zazáří i na vaší akci?

  • Slavné árie v moderní taneční verzi získávají na atraktivitě a oslovují široké spektrum posluchačů.
  • Profesionální pěvkyně s mezinárodními zkušenostmi: Lucie Juránková i Magda Vitková vystudovaly operní zpěv a excelovaly na prknech divadel i koncertních pódiích nejen v České republice, ale i v zahraničí.
  • Vystoupení šité na míru: Vystoupení dua MY2 se skvěle hodí na eventy, plesy, firemní párty, festivaly, městské slavnosti, otevření center, výstavy atd., jako kratší hudební vstupy či celovečerní koncerty.

Kdo je zpěvačka Lucie Juránková?

Sopranistka Lucie Juránková vystudovala Akademii múzických umění a již během studií reprezentovala AMU na mezinárodním hudebním festivalu v Japonském Kyoto. Následovalo angažmá na prestižním Opern Air Festspiele v Gars am Kamp, kde se představila v roli Anny ve Verdiho opeře Nabucco. Díky pěveckým i hereckým kvalitám si ji do svého filmu Donšajni vybral Jiří Menzel a nabídl jí roli Evy. Snímek měl premiéru v roce 2013 a ve stejnou dobu se Lucie začala věnovat svému originálnímu projektu „Dance opera“, v hudební spolupráci se Zdeňkem Style Hrubým.

Kdo je zpěvačka Magda Vitková?

Absolvovala Pedagogickou fakultu MU a Janáčkovu akademii múzických umění a následně získala angažmá jako sólistka zpěvohry Národního divadla Brno, kde excelovala v titulních rolích mnoha oper a operet. Po přechodu zpěvohry do Městského divadla Brno pokračovala v angažmá na této nové hudební scéně a působila v mnoha muzikálech. Dnes patří k vyhledávaným zpěvačkám a věnuje se koncertní činnosti v ČR i v zahraničí, převážně v Německu, Rakousku a Belgii.

Napište nám

2 + 11 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.