DJ WhiteCat

DJ WhiteCat

Katka Radinová alias DJ WhiteCat

DJ WhiteCat je energická růžovovláska, která roztančí každého! Vlastním jménem Katka Radinová baví publikum na nejrůznějších akcích po České republice i na Slovensku už od roku 2011. Můžete si ji bookovat nejen na akci v klubu, ale také na svatbu či firemní večírek.

Proč DJ WhiteCat zazáří na vaší akci?

  • Její hudební kolekce čítá cca 30 000 skladeb mnoha žánrů: Dokáže odehrát klubovou noc v rytmu melodic techna, tech-housu či nu-disca, ale také klasickou diskotéku napříč žánry, oldies party, rockový večer, CZ/SK párty, svatbu, firemní párty či narozeninový večírek, ale také třeba karaoke.
  • Zvládne moderovat svatbu či večírek v češtině i angličtině: Její předností je příjemný a plynulý mluvený projev. Je velmi přátelská a komunikativní, snadno se naladí na stejnou vlnu s lidmi, nezkazí žádnou zábavu. Disponuje také svým vlastním zvukovým vybavením i světly.
  • Rozhýbe klubovou akci i tisícihlavý dav: Je rezidentním DJem známých pražských klubů a diskoték (např. legendární after club Le Clan, Club Termix či One Club Prague), rok co rok vystupuje v rámci Prague Pride se svým setem na alegorickém voze, její hudba roztančila i několik tisíc lidí na Letné.

 

Kdo je DJ WhiteCat

Katka Radinová poprvé „přičichla“ k DJingu jako návštěvnice tanečních parties. Hudba, tanec a zábava s přáteli vždy patřila k jejím vášním, proto zatoužila sama v roli DJe bavit lidi a pořádně rozjet večírek. Sen se jí splnil roku 2011, kdy po boku svého partnera DJe dostala příležitost poprvé si osahat DJ techniku. Tím se odstartovala její DJská kariéra.

Mezi nejoblíbenější hudební styly sympatické extravagantní růžovovlásky patří popová, taneční a rocková hudba 80-90’s, hity přelomu milénia, r’n’b, funky house, nu-disco, tech-house, (melodic) techno, deep house, progressive house, ale také novinky současné popové hudby. DJing je její životní láska a je to znát i během jejích vystoupení – hraní si velice užívá a svou bezprostředností dokáže strhnout také publikum.

Napište nám

7 + 13 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.