DJ Pietro (Petr Klika)

Milan Dufek a Romana Motlová

DJ Pietro (Petr Klika)

Chcete mít v životě „Kliku“? Stačí říct! Petr Klika alias DJ Pietro se hudbě věnuje již více než 15 let a za tu dobu roztančil mnoho návštěvníků různých eventů. Vaši akci odmoderuje, zahraje písničky dle vašeho přání, prostor ozvučí a osvětlí a vytvoří nezapomenutelnou atmosféru!

 

Proč DJ Pietro promění vaši akci v jedinečný zážitek?

  • 15 let zkušeností a spousta spokojených klientů: DJ Pietro není na scéně žádným nováčkem, přesto pro něj hudba stále zůstává nejen prací, ale také obrovským koníčkem. Do každé akce vkládá své know-how i srdce!
  • Rozjede tu správnou show: Zahraje vám vaše oblíbené hity dle předem domluveného playlistu, rozproudí zábavu, chopí se moderování a umí zajistit i karaoke.
  • Připraví vám akci na míru: Pravidelně hraje v pražských klubech, umí rozparádit svatebčany, stejně jako návštěvníky firemních večírků. Zahrál si i v Paříži nebo s rapperem will.i.amem z Black Eyed Peas.

DJ Pietro roztančí i vaši párty!

Petr Klika se narodil v Hořovicích u Berouna, ale nyní žije v Praze. Hudba ho bavila už odmalička, a když dostal možnost pracovat v music clubu Radio Bar a nakouknout pod ruce ostříleným DJům, chopil se příležitosti a sám se postavil za mixážní pult. Od té doby uběhlo již 15 let, během kterých nasbíral spoustu zkušeností. Zahrál si třeba i v Paříži a nezapomenutelným zážitkem je pro něj bylo hraní s americkým zpěvákem a rapperem will.i.amem ze slavné skupiny Black Eyed Peas. DJ Pietro má rád R&B, latinu či pop music, každou akci roztančí rádiovými hity i písničkami na přání. Není mu cizí žádný hudební styl. Pravidelně si jej můžete poslechnout naživo v pražských podnicích, jako je Coctail & Music bar Nebe Celnice, One Club v Melantrichově ulici nebo KU Club & Bar. A s chutí přijede zahrát i na vaši akci!

Napište nám

4 + 12 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.