DJ Miki

 

DJ Miki Michal Tůma

Michal Tůma alias DJ Miki

DJ Miki je nejmenší DJ Evropy, který během své kariéry měl tu čest vystupovat v nejprestižnějších klubech. Hlas Michala Tůmy jste mohli slyšet také na vlnách rádia BONTON a rádia VOX. Dobrou náladu a zábavu rozproudí i na vaší akci!

Proč DJ Miki zazáří na vaší akci

  • Výjimečný zážitek: Je nejmenším DJem Evropy, zato dokáže udělat obrovskou show!
  • Široký záběr žánrů: Hraje nejžhavější hity současné hudební scény, ale i fláky z 70., 80. a 90. let, které vás zvednou ze židle.
  • Hraje i pro VIP: Mezi jeho spokojené klienty patří firmy jako Golf Resort Barbora a.s., VIP Service, Hotel Olympie Špindlerův Mlýn, GE Money Bank nebo slavné osobnosti jako Marián Vojtko, Monika Absolonová, Martin Pošta, Dan Hůlka, Josef Vojtek a mnozí další, kterým hrál na jejich privátní párty.

 

Malý, ale šikovný: 30 let ve světě showbusinessu

Během své 30leté kariéry Michal Tůma alias DJ Miki skvěle zapadl do českého showbusinessu. Objevil se v pohádce Šťastný smolař, vystupoval v různých videoklipech (např. Malá Zoe – Briezky, Verona – Teď a tady), ale i v silvestrovské show Aleše Hámy a Jakuba Wahrenberga.

Má také bohaté divadelní zkušenosti. V divadle Hybernia si zahrál v muzikálu Švejk a v divadle Broadway ztvárnil hned několik rolí, například malíře Henriho de Toulose Lautrec v muzikálu Mata Hari , v muzikálu Angelika se objevil jako Gendére a v muzikálu Adéla ještě nevečeřela jste ho mohli zase vidět jako Goga. Stal se také neodmyslitelnou součástí živého koncertního vystoupení The Greatest Show.

Navíc má dlouholeté moderátorské zkušenosti v rádiu BONTON a rádiu VOX a je oblíbeným DJem na firemních večírcích, privátních parties a dalších akcích.

DJ Miki

Napište nám

13 + 4 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.