DJ Luděk Hrzal

Luděk Hrzal patří ke špičkám českých DJ’s!
Známého českého producenta, DJ, a moderátora můžete znát z rádia Evropa 2, vyhlášených pražských klubů, diskoték a firemních večírcích. Na video-ukázce vidíte Luďka se saxofonistou Bharatou Rajnoškem.

Po svých teenagerských zkušenostech jako zpěvák, showman a textař v kapelách Sencroowna (underground), Ďáblovi soustružníci (punk), Bossanova (New Romantic a Funk) se v roce 1988 zcela oddal svému poslání. Své zkušenosti jak
DJ sbírá postupně až do součastnosti.

V roce 1990 se v v Paříži a v Amsterdamu seznamuje s elektronickou hudbou.
Po návratu do Čech, pracuje v hudebním klubu Na Petynce, kde reaguje na inzerát radia Europe 2 a v září 1991 se stává moderátorem v češtině vysílajíci
soukromé stanice Evropa 2. Jeho pořady “Noční randez-vous”, “Sex je náš”, “Milujte s nasazením” nebo “Sexíček live”, se zapsali do historie.
Třináct let působení na Evropě 2 , 2 roky v pořadu SOS na TV Premiéra (nyní Prima), pořad “Osmdesátky v osm” na radiu Bonton a další aktivity v oblasti FM rádií.

Současně s prací moderátora, se do devadesátých let do současnosti stále věnuje DJ aktivitám. Výčet klubů a akcí na kterých hrál by zabrala několik “áčtyřek” a proto, jen namátkou: Radost FX, Mecca, Sasazu, Face To Face, Karlovy lázně, Harleys, Hard Rock Café.

Za zmínku stojí i jeho spolupráce s DJ Johnem Culterem se kterým vytváří a posléze figuruje jako MC, v zájezdovém projektu “Sexappeal” (Rakousko a Německo) a “Magnetic Club Life” (Warm-up Magnetic festival).

Kromě své více než třicetileté dýdžejské činnosti se věnuje hudební produkci. PR manager a šéfredaktor časopisu pro klubu Karlovy lázně, hudební dramaturg jazz klubu Bílý koníček na Staroměstském nám., nebo produkce hudeních večerů na Žižkovské věži.

Vedle rezidentního hraní v pražských klubech, na firemních a soukromých akcích a festivalech se neustále snaží o kooperaci s živými hudebníky. “Tohu-Bohu Freak Show”, “Sundayent”, “BeLuCi” a v neposlední řadě spolupráce se se saxofonistou
Bharatou Rajnoškem v projektu “Clever & Smart”.

Další fotografie

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)

6 + 11 =