DJ Luděk Hrzal

DJ, zpěvák, moderátor, dramaturg, hudební producent, Luděk Hrzal, patří ke špičkám českých DJs.
Populárního českého producenta, DJ, a moderátora znáte z rádia Evropa 2, vyhlášených pražských klubů, diskoték a firemních večírků.

Luděk Hrzal začínal jako zpěvák, showman a textař v kapelách Sencroowna (underground), Ďáblovi soustružníci (punk) a Bossanova (New Romantic a Funk)
Začátkem roku 1988 konečně poslouchá hlas svého srdce a věnuje se naplno dráze DJ.

V roce 1990 se v v Paříži a v Amsterdamu seznamuje s elektronickou hudbou. Zkušenosti ze zahraničí pak naplno využívá v hudebním klubu Na Petynce a následně i při práci moderátora v radiu Evropa 2. Jeho pořady “Noční randez-vous”, “Sex je náš”, “Milujte s nasazením” nebo “Sexíček live“ se nesmazatelným písmem zapsaly do historie nejenom tohoto oblíbeného rádia.

Kariéra Luďka Hrzala je doslova hvězdná a „mediální“. DJ guru působil třináct let na Evropě 2 a dva roky v pořadu SOS na TV Premiéra (nyní Prima). Inspirativní radiovou stopu zanechal také díky pořadu “Osmdesátky v osm” na radiu Bonton a při nespočtu dalších aktivit v oblasti FM rádií. Radost až do rána rozdává ve vyhlášených klubech jako například Radost FX, Mecca, Sasazu, Face to Face, Harleys nebo Hard Rock Café.

Za zmínku stojí i jeho spolupráce s DJ Johnem Culterem se kterým vytváří a posléze figuruje jako MC, v zájezdovém projektu “Sexappeal” (Rakousko a Německo) a “Magnetic Club Life” (Warm-up Magnetic festival).

Luděk Hrzal je také PR manager a šéfredaktor časopisu klubu Karlovy lázně, hudební dramaturg jazz klubu Bílý koníček nebo producent hudebních večerů na Žižkovské věži.

Muž mnoha uměleckých tváří je předurčen k rozdávání radosti. Sdílená radost je vždy větší, a tak není divu, že jeho spolupráce na projektech s ostatními hudebníky jako například “Tohu-Bohu Freak Show”, “Sundayent”, “BeLuCi” nebo se saxofonistou Bharatou Rajnoškem v projektu “Clever & Smart”, je více než inspirativní.

 

 

 

Další fotografie

Napište nám

8 + 15 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.