DJ Lucca

DJ Lucca

K elektronické hudbě začala mít vztah po svém výletě do Londýna v jejích 16 letech. V roce 1999 začala vystupovat jako DJ na různých klubových akcích po celé ČR a SK.

V roce 2000 se stává členkou agentury Mersey a pravidelně začala vystupovat nejen u nás, ale také v Evropě.
Pětkrát za sebou vyhrála anketu nejpopulárnější DJ roku české Republiky. Dále se v roce 2003 umístila na devátém místě podle hlasování čtenářů německého časopisu Groove jako nováček roku.

Za 13 let své kariéry nevynechala snad žádnou evropskou zemi.K těm nejprestižnějším akcím, kde Lucca hrála, patří: Love Parade, Mayday, Nature One festival, Time Warp a Sonne Mond Sterne v Německu, Privelege Ibiza, Space, Ibiza, Sunrise festival, Global Gathering v Polsku, Dance Valley, Decibel Outdoor a Awakenings festival v Holandsku, Sziget a Balaton Sound v Maďarsku, Klubbers Day ve Španělsku, Creamfields, Mácháč v Česku.
V roce 2005 cestovala společně s Tiestem na jeho evropském turné.

V roce 2004 založila svůj vlastní label Sound of Acapulco, který je hodně oblíbený u takových jmen jako je Paul Van Dyk nebo Carl Cox. Sám Carl Cox použil její track Mirage 01na svém live DVD. V roce 2006 Lucca vydává zatím svůj největší hit Bodydance, který jste mohli vidět i na MTV. Klip k tomuto tracku dělali stejní lidé, kteří pracovali na videu Fat Boy Slima. V roce 2008 vydala své první autorské album s názvem Reformation.

Pravidelně vystupuje po boku již zmiňovaného Carla Coxe na jeho rezidentní noci v nejslavnějším klubu na světě, Space Ibiza. Minulý rok jí také poskytl hodinový rozhovor pro české hudební stanice.
Exkluzivně vystupuje s českou rockovou legendou – kytaristou Michalem Pavlíčkem nebo se známou zpěvačkou Terezou Černochovou.
V září 2010 vystoupila společně s Davidem Guettou v Praze a Bratislavě.
V současné době Lucca vystupuje po celé Evropě a nevynechá ani hraní v Číně, Indii, Japonsku a jižní Americe.
Její nejnovější videoklip Japan Sugar, který se právě vysílá na MTV, byl v roce 2011 nominován na klip roku v rámci ankety Český Slavík.

Více na www.lucca.cz

Další fotografie

Napište nám

7 + 1 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.