DJ James Wing (Vojtěch Bulíř)

Milan Dufek a Romana Motlová

DJ James Wing (Vojtěch Bulíř)

Dlouhán, co má set vždy nabitý ostrými peckami a svéraznou techniku mixu, kterou by roztančil i židli. Nejdříve vás rozhoupe melodickými věcmi, pak naloží horkými novinkami i ověřenými klasikami a nebojí se zabrousit také do alternativnějších vod.

Máte rádi víc elektronickou muziku? Není problém.

James se se svými sety dostal na prestižní drum’n’bass festival LET IT ROLL, takže v dnb a jeho různých subžánrech je jako ryba ve vodě. Jste spíš na rovinky a dáváte přednost technu a house music? Máte se na co těšit.

 

Proč DJ James Wing?

  • Wing je jasná volba na firemní večírky a svatby, kde jsou různorodí lidé, protože v jeho setech je slyšet trocha od všech možných žánrů. Každý si přijde na své a dostane svou chvíli, aby zazářil.
  • Spolupořádal Parov Stelar afterparty v Noně, na kterou dorazil i hlavní interpret, hrál na jednom pódiu po Caravan Palace (Fr), Tape Five (De), Good Co. (USA), Madboy/Mink (Ind.) Mortisvile (Aus), Alice Francis (De), Lamuzgueule (Fr) a mnoha dalšími, takže dokonale naplnil frázi: Celý svět sem přijde za tebou. Byl také několikrát pozván na zahraniční hostování.
  • Také zazářil po boku tuzemských hvězd Mydy Rabycad, Dj Mackie Messer nebo MalaLata.

Kde hraje?

Slyšet jste ho mohli například na Rock for People, Let It Roll, Crossfest a dalších populárních festivalech.
Většinou ho potkáte v doprovodu saxofonu, houslí, akordeonu nebo trumpety.
Sety k poslechu: https://www.mixcloud.com/jameswing

Napište nám

14 + 3 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.