Debutové CD netradičního smyčcového kvarteta Gadrew Way

Náš nejlepší smyčcový kvartet Gadrew Way vydává své debutové CD a přispět můžete i vy na stránce https://www.donio.cz/GadrewWay

Jsme dámské smyčcové kvarteto, které funguje již 10 let. Vůbec prvním hraním kvarteta bylo turné se skupinou Čechomor. Od té doby jsme si postupně vytříbily repertoár, odehrály mnoho koncertů, avšak k vydání CD, které jsme natočily již před sedmi lety, jsme se dostaly až nyní.

Kapela se tváří jako klasické smyčcové kvarteto, ale využívá expresivní vokální projev 1. houslistky, skladatelky a herečky Gabriely Vermelho, která též střídá housle s pětistrunným kvintonem. Netradiční a žánrově různorodý je zejména repertoár, který se skládá z autorské hudby, české lidové písně, hudby židovské, balkánské, jazzu a všeho možného neotřelého, co nás zaujme. Hrajeme to, co se nám líbí a co nás baví a zjišťujeme, že to baví i další lidi, kteří se na nás vracejí a stále se ptají na možnost koupit CD. To je důvod, proč již vydání nechceme odkládat.

Rády bychom vás poprosily o pomoc s uskutečněním našeho snu a k výročí deseti let na scéně bychom rády sobě a posluchačům nadělily k Vánocům tento dárek. CD je už hotové, připravené k odběru. 

Kdo jsou Gadrew Way?

Čtyři muzikantky (Gabriela Vermelho, Ludmila Budínská, Helena Vovsová, Adriana Voráčková), členky předních českých orchestrů (Orchestr Národního divadla, Orchestr Státní opery, Český národní symfonický orchestr), k sobě přivedl společný zájem provozovat nejen klasickou hudbu. Na co použijeme peníze Natočení a vydání CD včetně designu a ilustrace bookletu.

Další fotografie

Napište nám

15 + 14 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.