David Uličník & Orchestrion

Zpěvák David Uličník & Orchestrion

David Uličník je zpěvák, kterého můžete znát z mnoha koncertních i divadelních sálů a televizních show. Jeho jasný tenor se s lehkostí pohybuje v jazzu, v pop music, muzikálu i v klasické hudbě. Se svým sólovým projektem Orchestrion se stane ozdobou vaší akce!

Proč David Uličník & Orchestrion zazáří i na vaší akci?

  • Pouť hudebním světem: David Uličník si ke spolupráci přizval Martina Blažka a Víta Blažka, díky kterým se na pódiu rozezní akustická kytara, klávesy, baskytara, sada perkusí, cajon i sample-pad. Zajistí také vlastní ozvučení prostor do cca 200 lidí.
  • Dlouhý seznam hudebních klenotů: V repertoáru najdete nejkrásnější písně světových tenorů, hity skupin Beatles R.E.M., U2 či Queen, originální úpravy evergreenů od popových zpěváků K. Gotta, W. Matušky, J. Korna i českých písničkářů, okusit ale můžete také lidové písně či autorskou tvorbu.
  • Až tři hodiny zábavy: David Uličník se v showbusinessu pohybuje už více než čtvrt století, proto má v rukávu i spoustu zajímavosti a historek ze zákulisí zábavního průmyslu, o které se s vámi rád podělí. Program je šitý na míru – může trvat 30 až 180 minut s pauzami dle vašich požadavků.

 

Dvě desítky muzikálů, legendární 4TET i pochvala od Gotta

„V Bídnících jsem objevil Davida Uličníka ve stěžejní roli tohoto muzikálu. Nadchl mě, a to říkám jako tenor nerad,“ prohlásil o něm s nadsázkou Karel Gott. David Uličník kromě Bídníků účinkoval ve dvou desítkách dalších muzikálů (Miss Saigon, Dracula, Kleopatra, Evita, West Side Story atd.) a dokonce získal 3 nominace na divadelní cenu Thálie. V letech 2002 až 2022 byl členem legendárního 4TETu Jiřího Korna a může se pochlubit také sólovým albem „Hladina zvlněná“ a živým DVD „Tenor bez fraku“. Hostuje rovněž s tribute bandem Prague Queen.

Orchestrion i Dialogy s Krylem

Orchestrion byl populární mechanický hudební nástroj, který našim předkům hrál ty nejoblíbenější písně a lidé je rádi poslouchali ve chvílích oddechu a dobré nálady. Přesně tak to dnes dělají zpěvák David Uličník a jeho Orchestrion! David Uličník také připravil poetické pásmo songů a balad Karla Kryla, které pojmenoval Dialogy s Krylem a rád jej představí i na vaší akci.

David Uličník & Orchestrion nesmí chybět na vaší akci!

Napište nám

12 + 3 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.