David Rýpal

David Rýpal je profesionální svatební, portrétní a eventový fotograf. Je sice vystudovaným inženýrem ekonomie s více než patnácti lety zkušeností z reklamy a marketingu, zároveň ale víc než dvacet let aktivně fotografuje a poslední tři roky je takzvaně fotografem „na plný úvazek“. David se specializuje na focení svateb, portrétů a eventů.

SVATBY

Plánujete kreativní přírodní či boho svatbu na netradičním místě nebo pod širým nebem? Pokud jste pohodový a veselý pár toužící po nestrojených přirozených fotkách, pak je David tím pravým fotografem pro vás. Ale i kdybyste měli v plánu klasickou svatbu třeba v pěkném kostele, nemusíte se bát Davida oslovit. Každou svatbu se totiž bude snažit vyfotit nenuceným, uvolněným stylem, aby věrně zachytil autentické emoce, jež se nedají zahrát ani opakovat, protože každá svatba je jedinečná. Zapomeňte na trapně naaranžované pózy a kožené úsměvy „do kamery“. Ve většině případů ani nepostřehnete, že vás někdo fotí.

David fotí svatby kdekoli si budete přát a nemusíte se omezovat pouze na Českou republiku. Vydá se s vámi třeba na druhý konec světa. Jeho osobní rekord je focení indické svatby na úpatí Himálaje – ale možná ho spolu překonáte.

Davidovy svatební fotografie byly publikovány například v časopisech Digitální Foto Magazín, nebo v luxusním svatebním titulu MILE magazín.

PORTRÉTY

Chcete si nechat nafotit byznys portrét, PR portrét nebo rodinu či děti? David za vámi přijede, kam budete potřebovat, nebo si můžete vybrat z několika možností ateliérového focení.

EVENTY

Potřebujete fotografa na soukromou nebo firemní akci, koncert nebo ples? David fotí pro firmy jako například Renomia, ČSOB, Lidl, OKIN Facility, Silon, UCB, Bilfinger a mnoho dalších. Konference, vánoční večírky, off-site akce a teambuildingy, prakticky cokoli budete potřebovat.

Další fotografie

Napište nám

9 + 5 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.