Daniel Bulatkin

Pianista Daniel Bulatkin

Daniel Bulatkin je pianista, varhaník a skladatel. Momentálně působí v Holandsku a patří mezi vůdčí osobnosti mladého českého jazzu. Publicisté i kolegové jej označují za „naději českého jazzu“ (Česká televize) či „vycházející hvězdu“ (skjazz.sk). Nabízí hudební doprovod na různých typech akcí i pravidelnou hudební produkci pro hotely a restaurace.

 

Proč Daniel Bulatkin zazáří na vaší akci?

  • Profesionální hudební doprovod na míru: Ve svém repertoáru má jazz, swing, soul, pop, funk, latinskoamerické tance, tango, blues atd. Můžete si vybrat od intimního sólového klavíru, přes komorní duo/trio/kvartet až po větší sestavu s bubeníkem na velké akce.
  • Vystupoval po boku světových hvězd jako Ulf Wakenius, Justin Faulkner, Tineke Postma, Gergo Borlai, Gary Husband a další.
  • Nabízí také zážitkové hudební workshopy v rámci teambuildingu. Spolupracuje se špičkovými hudebními pedagogy specializujícími se na tento typ akcí (např. Miloš Dvořáček, Miriam Bayle, Cyrille Oswald a další…). Možnost vedení akce ve více jazycích (čeština, angličtina, francouzština, ruština, španělština a další…)

Mladý český jazzový talent

Daniel Bulatkin se narodil roku 1999 v Praze a už ve svých 15 letech se účastnil prestižní soutěže Pianista roku pořádané firmou PETROF. Stal se nejmladším soutěžícím v historii a získal tehdy skvělé 3. místo! Již od začátku své kariéry měl štěstí na spolupráce se svými českými vzory, a záhy na koncertování se zahraničními umělci na pódiích po celé Evropě.

V dnešní době je Daniel Bulatkin ke slyšení ve formacích od straight-ahead a moderního jazzu, až k prog-rocku, neo-soulu, či world music. To vše, aniž by přišel o svůj jedinečný zvuk a rukopis. Vydal dvě alba jako co-leader – Drifter Days a The New Beginning. Obě CD byla zmíněna v žebříčku kritiků ČRo Jazz jako jedna z nejlepších v daném roce. Zároveň produkoval ambiciózní debut americké zpěvačky Allison Wheeler „Winterspring“, který se dostal na žebříček nejlepších jazzových alb roku 2022 na AllAboutJazz po boku takových jmen jako Antonio Sanchez, Theo Croker či Makaya McCraven.

Daniel Bulatkin

Napište nám

14 + 1 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.