Damian Odess-Gillett (kouzelník a bavič)

Damian Odess-Gillett kouzlí již více než 20 let, s více než 10 letou zkušeností profesionálního vystupování na firemních akcích těch největších evropských společností. Také se pravidelně objevuje ve filmech a televizi.

Když zrovna nebaví hosty na firemním večírku, je Damian zaneprázdněný vystupováním v hollywoodském a evropském filmu a televizi. Jeho obličej a kouzelné ruce jsou k vidění v reklamách mimo jiné pro Starbucks, Škoda a Budweiser.

Vystupoval v mezinárodních seriálech – Borgiové, Kurýr, Boj o těžkou vodu – a spolupracoval také se známými českými režiséry Petrem Zelenkou, Radimem Špačkem a Ondřejem Trojanem.

Mikromagie
Tohle je magie předváděná bezprostředně a v libovolných podmínkách. Je vhodná pro malé skupinky a je to ten nejpopulárnější druh magie na párty a večírky. Většinou je předváděna přímo u stolu hostů se všemi rekvizitami na dosah.

Stand-up magie
Toto vystoupení se odehrává na malém pódiu nebo na otevřeném prostranství vpředu v místnosti. Bude bavit všechny hosty najednou. Založeno na interakci s publikem v humorných situacích.

Dětské show
Damianův styl je založen na komediálních situacích a interakci s publikem. Pro děti od čtyř let i pro dospělé.

Další fotografie

Napište nám

2 + 3 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.