CZHITY.cz

Agentura Živý Jukebox je partnerem společnosti Tiscali Media a projektu CZHITY.cz

Služba CZHITY.cz je určená pro všechny, kteří chtějí hrát a zpívat české písničky z kvalitních zpěvníků. Profesionální i amatérští muzikanti, ale i žáci a učitelé uměleckých škol u nás najdou, jako na jediném webu v ČR, tisíce správně a kompletně zapsaných písní od českých interpretů.

NEJLEPŠÍ ZPĚVNÍK ČESKÝCH PÍSNÍ
Mezi jejich unikátní vlastnosti zpěvníku CZHITY.cz patří harmonie zapsaná od začátku do konce písně a ve všech transpozicích nebo detailní a přehledné zobrazení použitých akordů a doporučený prstoklad.

UNIKÁTNÍ DATABÁZE AKORDOVÝCH ZNAČEK
Na webu CZHITY.cz také naleznete více něž 2500 akordových značek zakreslených v přehledných kytarových schématech s prstoklady.

POKROČILÉ FUNKCE V RÁMCI PŘEDPLATNÉHO
Využijte prémiových služeb CZHITY.cz, protože pak si můžete záznamy písní vytisknout v různých podobách. Mezi prémiové služby patří možnost stáhnout a vytisknout si píseň ve formátu *.pdf – buď jako text s akordy, nebo u vybraných písní v podobě not v jakékoli tónině.

DĚKUJEME ZA POZORNOST A BUDEME RÁDI, KDYŽ NÁM NA E-MAIL INFO@CZHITY.CZ DÁTE VĚDĚT, CO SE VÁM LÍBÍ, CO VÁM ZDE CHYBÍ, A CO BYCHOM MĚLI ZLEPŠIT.

Další fotografie

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)