Linde Von Schwärze

Burleska Linde Von Schwärze

Burleska Linde Von Schwärze

Linde Von Schwärze je špičkou mezi českými burleskami! Pravidelně vystupuje od roku 2015 a to v Čechách, Polsku, Německu, Rakousku a Švýcarsku. Třpyt a glamour starého Hollywoodu dodá i vašemu eventu!

 

Proč Linde Von Schwärze zazáří i na vaší akci?

  • Sexy, vkusné a elegantní vystoupení: Burleska je oslnivé vystoupení o délce několika minut, které kombinuje tanec, interakci s diváky, herectví a svlékání. Může být velmi elegantní, vtipná, veselá, dynamická, více sexy atd., záleží na vaší preferenci.
  • Bohaté zkušenosti: Burlesce se věnuje již devátým rokem, se svými čísly procestovala Evropu, od srpna 2019 je členkou Czech Cabaret Show, největší kabaretní show v České republice, kde vystupuje jako burlesque & showgirl.
  • Vyberte si show podle svého gusta! Specializuje se na klasickou elegantní burlesku s bohatě zdobenými kostýmy a burlesku v obří sklenici na šampaňské, umí se však přizpůsobit jakékoliv požadované dynamice.

Co je burleska?

Burleska je show, která přináší svůdnou a laškovnou atmosféru. Performer během burleskního vystoupení svléká části kostýmů, avšak nikdy není zcela nahý, vždy zůstává minimálně v spodním prádle (kalhotky a ňadra zakrytá krytkami, tzv. pasties). Nikdy fyzicky nedotírá na diváky! Vše je vkusné, primárně jde o navození dojmu starého Hollywoodu a jeho hvězd, noirového filmu či luxusního kabaretu. Burleskní vystoupení se vyznačuje dobovou hudbou, opulentními a zdobenými kostýmy, ve vintage či historizujícím stylu, s netradičnějšími oděvy jako jsou korzety, podvazkové pásy, punčošky a operní rukavičky. Typickými doplňky jsou péřové vějíře a další propriety, kožešinová a jiná boa, bohaté chocholy atd.

Na jaké akce je burleska vhodná

Burleska je skvělý doprovodný program na firemní akci nebo oslavě narozenin jako překvapení, velmi oblíbená je i na vánočních večírcích či rozlučkách se svobodou. Není vhodná pro akce s účastníky mladšími 18 let kvůli částečné nahotě.

Vyberte si vystoupení Lindy Von Schwärze!

  • Klasické burleskní vystoupení: cca 6 min., vintage styling ve stylu 30. – 50. léta, jako doplněk péřové vějíře, boa, kožešiny, LED křídla atd. Vhodné i do malých prostor.
  • Champagne glass burlesque: cca 10 min, klasické vystoupení je zakončeno koupelí v nadrozměrné sklenici. Vhodné do větších prostor, používá se často jako půlnoční překvapení, zlatý hřeb večera atd.
  • The Big Burlesque show: 25–120 min s přestávkou, blok show s více burlesque tanečnicemi/tanečníky, možnost moderování v ČJ/AJ, zpěv, akrobacie, pánská burleska, light show a další dodatková čísla.
  • Burleska na přání: cca 6– 10 min., styling na přání klienta dle možností. Lze se například částečně přizpůsobit požadovaným barvám nebo zakomponovat požadovanou hudbu.

​Burleska Linde Von Schwärze

Napište nám

13 + 14 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.