Svatební koordinátorka Adriana Trnková

Svatební koordinátorka Adriana Trnková

Adriana Trnková je svatební kouzelnice, která z vašeho Dne D vyčaruje nezapomenutelný zážitek. Zkušená svatební koordinátorka, event manažerka a produkční má bohaté zkušenosti s organizací i plánováním od A do Z. S nadšením pro vás zajistí hudbu k obřadu, květiny, catering, originální doprovodný program, fotografa, kameramana včetně natáčení dronem, grafika, moderátora, kapelu všech žánrů, DJe na after párty i půlnoční překvapení pro hosty.

 

Proč Adriana Trnková promění vaši svatbu v nezapomenutelný zážitek

  • Svatební den bez starostí: Ušetří váš čas, protože se postará o celou organizaci, koordinaci dodavatelů i harmonogram dne podle představ novomanželů.
  • Široká síť kontaktů: Ať už máte jakékoliv přání, Adriana ví, na koho se obrátit, aby vám je splnila. Ve svých kontaktech má více než stovku hudebníků, umí zařídit kouzelníka, dětský program, karikaturistu, fotokoutek, karaoke, ohnivou i barmanskou show nebo klidně vystoupení Elvise z Prahy.
  • Vždy s úsměvem a osobním přístupem: Adriana ke každému páru přistupuje individuálně a dokáže flexibilně reagovat i na nečekané okolnosti. Díky tomu zajistí, že celý den proběhne hladce.

Dodrží váš budget

Protože svatební koordinátorka Adriana Trnková pracuje s mnoha dodavateli v různých cenových kategoriích, pomůže vám najít ideální řešení s ohledem na váš budget. Orientační cenu si můžete sami spočítat ve svatební kalkulačce.

Svatební koordinátorka, která má trendy v malíčku

Adriana Trnková ví, co ve světě svateb frčí, a navíc je kreativní, takže dokáže navrhnout a zrealizovat i originální nápady.

Vymyslí pro vás novomanželský tanec na míru

Díky své bývalé profesi tanečnice dokáže Adriana připravit perfektní choreografii pro první tanec ženicha a nevěsty, kterou všem svatebčanům vyrazíte dech! Přizpůsobí ji přitom vašim představám a tanečním dovednostem, takže nemusíte mít obavy, že byste tanec nezvládli.

Nezapomíná ani na malé svatebčany

Je sama maminkou, takže dobře ví, co malé svatebčany bude bavit a jak na svatbě přichystat skvělý program pro děti. Zařídí vám skákací hrad, hlídání dětí s programem, cukrovou vatu, malování na obličej, výtvarné dílničky, loutkové divadlo, vystoupení kouzelníka, bubenickou show a další zábavu.

Akce, které Adriana organizovala

Napište nám

7 + 13 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.