ABBAcz

ABBA revival

Revival kapela ABBAcz

ABBAcz je česká revival kapela, která přinese nejslavnější hity legendární švédské formace ABBA i na vaši akci! Díky originálním kostýmům, propracované taneční choreografii a perfektním pěveckým výkonům zažijete show plnou energie s nádechem retro nostalgie.

 

Proč ABBAcz zazáří i na vaší akci

  • Legendární hity 100% živě: Zapomeňte na playback! Známé melodie slavné skandinávské čtyřky uslyšíte vždy živě. Na pódiu hraje a zpívá až 8 členů!
  • Mezinárodní úspěch: ABBAcz vystupují se svou show nejen napříč Českou republikou, ale získali si i srdce zahraničního publika – například v Dánsku, Nizozemsku, Belgii, Německu, na Slovensku a dalších zemích.
  • Různé varianty koncertní show: Můžete si vybrat, který formát vám bude nejvíce vyhovovat – show „KULTURA“ pro kulturní domy, sály či divadla o délce 2×45 minut s přestávkou, hodinovou show „MĚSTA“ ideální pro městské slavnosti nebo 90minutovou energickou show „AKCE“ pro firemní večírky a eventy.

Švédská legenda ožívá!

Agnetha, Björn, Benny a Anni-Frid – to jsou členové nejúspěšnější švédské popové skupiny všech dob. Jejich hity si dodnes každý rád zazpívá a s chutí si na ně zatančí. Díky české revivalové kapele ABBAcz si je můžete připomenout i vy.

Zatímco původní ABBA měla pouze čtyři členy, mezi členy ABBAcz patří 14 skvělých zpěvaček a muzikantů. Známé hity zpívá Lucka, Karolína, Gábina, Martina, Zuzka, Markéta a Kristýna, o zpěv a kytary se stará Tomáš a Ondra, klávesy a zpěv má na starost Martin, basu a zpěv Filip a Honza a za bicími můžete spatřit Jirku a Pavla.

„Nečekal jsem, že revival ABBA bude takhle dobrý,“ pochválil formaci i zpěvák Martin Pošta.

„Jsem celoživotním fandou skupiny ABBA. Bylo radostí slyšet jejich písničky v takovém podání, jaké produkuje ABBAcz,“ řekl o kapele zpěvák a moderátor Vladimír Hron.

Napište nám

10 + 15 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů.